Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 02.10.2009, 23:01
Jesień póki co należy do Wisły. Oby jeszcze Legia i Lech nie były pazerne na punkty i myślę, że po rundzie jesiennej będzie już bezpieczna przewaga, bo zdobycie mistrzostwa Polski grając cały sezon na wygnaniu to na prawdę wielki sukces.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując