|
Dzisiaj spokojnie mogło być 7-0, Kirm zmarnował kilka sytuacji, ale co można powiedzieć o Brożku, który gdyby nauczył się lepiej przyjmować piłkę to przez pierwsze 20min mógł mieć hattricka. Ten karny tylko potwierdził poziom sędziowania w naszej lidze (liniowy w pierwszej połowie spisywał się dramatycznie!!).
Zapomniałem jeszcze dodać, że coraz bardziej podoba mi się gra Ćwielonga, widać, że poprawił technikę i skuteczność.
Ostatnio edytowane przez Witoldon : 02.10.2009 o godz. 23:04.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|