A mi się podobał Jirsak, w końcu ma okazję pograć i w tym meczu wypadł wg mnie naprawdę dobrze. Kirm przy tym wyniku mógł sobie pozwolić na kilka strzałów jednak szkoda, że nic nie trafił jednak asysta jest. Razem z Brożkiem powinien popracować nad skutecznością. Mimo wszystko wynik jak i sama gra cieszy
