Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2009, 23:00
A mi się podobał Jirsak, w końcu ma okazję pograć i w tym meczu wypadł wg mnie naprawdę dobrze. Kirm przy tym wyniku mógł sobie pozwolić na kilka strzałów jednak szkoda, że nic nie trafił jednak asysta jest. Razem z Brożkiem powinien popracować nad skutecznością. Mimo wszystko wynik jak i sama gra cieszy
Odpowiedz cytując