Temat
:
[9. kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, piątek, 02.10.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
L0czek
Member
Od: 12.2008
Offline
#
144
02.10.2009, 22:51
3 setki w samej 2 połowie Kirma, tragedia z wykonaniem, a podobno miał specjalny trening, by poprawić wreszcie skuteczność w ataku
L0czek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L0czek
Znajdź inne posty napisane przez L0czek