Krolik napisał(a):

Tak statystyki C+
Jirsak trzydzisci pare razy przy pilce i TYLKO dwa niecelne podania !!
Patrz co ogladasz !!
|
JarTSW ze Skaba siedzi więc widzą oboje co chcą widzieć

2:0 i po meczu. Brawo Wisła bo na 4erech ekspertów z interii tylko 1 wskazal Nas jako faworyta. Reszta typowała ..poraże albo remis
