Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 02.10.2009, 22:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
serio?
naprawdę liczyłeś?

chyba obejrze jutro czy pojutrze powtórkę, żeby Cię sprawdzić...
No przecież jak gość ma tyle strat w środku to się samo w oczy rzuca. Widać jak Ty mecze oglądasz.

Ps. w 2 poł na razie jedna
..
Odpowiedz cytując