dynek.pl napisał(a):

No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
|
Kartka w 100% prawidlowa. Brozek sam na sam wychodzil, takze raczej nie ma dyskusji.
Ogolnie dostalismy dwa prezenty:
1) Blad Celebana i czerwona kartka
2) Blad Lukasiewicza i pilka na tacy u Brozka
Gdyby nie te dwa bledy pewnie byloby teraz nerwowo a wszystko przez brak skutecznosci.
Ale i tak brawa dla Brozka ze potrafil pokonac Vazgeca
