dynek.pl napisał(a):

No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
|
prócz kibiców

W zeszlym sezonie pameitam mecz Lech-Wisła i wtedy Glowacki sfaulowal tak Lewandowskiego tyle ze przed samym polem karnym i dostal zołta .