Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 02.10.2009, 22:02
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
prócz kibiców W zeszlym sezonie pameitam mecz Lech-Wisła i wtedy Glowacki sfaulowal tak Lewandowskiego tyle ze przed samym polem karnym i dostal zołta .
Odpowiedz cytując