Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 02.10.2009, 22:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie?
Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy.

Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie.

Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku...
A w cyzm taki aktywny jest Diaz. Ja mu naliczyłem w 1 połowie 6 strat w środku pola. I zero podań otwierajacych
..
Odpowiedz cytując