Temat
:
[9. kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, piątek, 02.10.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
91
02.10.2009, 22:01
FraMat
napisał(a):
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie
?
Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy.
Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie.
Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku...
A w cyzm taki aktywny jest Diaz. Ja mu naliczyłem w 1 połowie 6 strat w środku pola. I zero podań otwierajacych
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik