Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 02.10.2009, 22:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Celebanowi nalezala sie czerwona kartka,ale dobrze ze szybko strzelilismy gola ,bo byla by nerwowka do konca meczu.Teraz trzeba uwazac na stale fragmenty gry Slaska ,a najlepiej zapakowac bramke ktora ustali definitywnie mecz
No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując