AS82 napisał(a):

|
Nie wiem czy Celebanowi nalezala sie czerwona kartka,ale dobrze ze szybko strzelilismy gola ,bo byla by nerwowka do konca meczu.Teraz trzeba uwazac na stale fragmenty gry Slaska ,a najlepiej zapakowac bramke ktora ustali definitywnie mecz
|
No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.