Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 02.10.2009, 21:59
Pawelek narazie bardzo pewny, obrona nie do przejscia, moze Alvarez tylko malo ofensywny i wiecej akcji jest lewa strona boiska. Pomoc w srodku sobie radzi, Diaz duzo przerywa, Jirsak probuje prostopadle grac, czyli to co naprawde umie, ale troszke jednak brakuje dokladnosci. troszke malo widoczny Kirm i pod koniec Cwielong. Natomiast Malecki walczy i w pomocy a nawet w obronie Brozek widoczny i walczy z przodu, jedyny minus brak skutecznosci. Mysle ze 0-3 sie skonczy jak tak dalej bedzie wygladala ta gra. Tak obiektywnie A teraz z motywacja i walecznoscia na II polowe!!
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.10.2009 o godz. 22:02.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując