Pawelek narazie bardzo pewny, obrona nie do przejscia, moze Alvarez tylko malo ofensywny i wiecej akcji jest lewa strona boiska. Pomoc w srodku sobie radzi, Diaz duzo przerywa, Jirsak probuje prostopadle grac, czyli to co naprawde umie, ale troszke jednak brakuje dokladnosci. troszke malo widoczny Kirm i pod koniec Cwielong. Natomiast Malecki walczy i w pomocy a nawet w obronie

Brozek widoczny i walczy z przodu, jedyny minus brak skutecznosci. Mysle ze 0-3 sie skonczy jak tak dalej bedzie wygladala ta gra. Tak obiektywnie

A teraz z motywacja i walecznoscia na II polowe!!
