a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie


?
Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy.
Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie.
Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku...