Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.10.2009, 21:58
Nie wiem czy Celebanowi nalezala sie czerwona kartka,ale dobrze ze szybko strzelilismy gola ,bo byla by nerwowka do konca meczu.Teraz trzeba uwazac na stale fragmenty gry Slaska ,a najlepiej zapakowac bramke ktora ustali definitywnie mecz
Odpowiedz cytując