Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.10.2009, 21:55
Nie ogladalem dawno meczu Wisly, bo nie mialem takiej mozliwosci, ale ogolnie ta 1 polowa na duzy plus, choc ze ta czerwona kartka tez robi swoje. Ale nawet ogolnie przed tym zejsciem Celebana gra Wisla cieszy oko, kombinacyjna, fajna z duza liczba sytuacji podbramkowych. Taka Wiselke chcemy ogladac, tylko ciut skuteczniejsza, bo tak naprawde juz powinno byc po meczu.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując