Łe. Brożkowi sie piłka odbija od kikutów. Co on taki drewniany się zrobil ?
Fajnie, że mu obrońca zrobił prezent, ale i to był bliski spartolić

Jeszcze Diaz jakby tyle strat nie robił. Jirsak solidny i to cieszy, może wkońcu się chłopak przełamie nam.
Dobra, nie będę więcej narzekał, bo miło mi się oglądało 1szą połowę.