Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.10.2009, 21:22
elomike napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.
Szczerze ? żadne fajnie dodali nowy gamelay,drybling 360 stopni,kilka cut scenek nowych.Ale powiem co mnie zaskoczyło to twarze Błaszczykowski wymiata :wow: mowa oczywiście na PC zaraz dam kilka scrennów


Kuba




Diaz



Ebi








Ostatnio edytowane przez brylant17 : 02.10.2009 o godz. 21:52.