Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 02.10.2009, 21:13
znowu brak dopingu - bezsensu
ile ten protest bedzie trwal, juz 2 kolejke
do konca rundy czy az grzywna zostanie anulowana (juz to widze)
poza tym to nie pzpn nalozyl ta kare tylko ekstraklasa
na polowie meczow w polskiej lidze sa co roku jakies protesty
gowno to da, a tylko karzemy siebie brakiem dopingu wlasnie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując