|
znowu brak dopingu - bezsensu
ile ten protest bedzie trwal, juz 2 kolejke
do konca rundy czy az grzywna zostanie anulowana (juz to widze)
poza tym to nie pzpn nalozyl ta kare tylko ekstraklasa
na polowie meczow w polskiej lidze sa co roku jakies protesty
gowno to da, a tylko karzemy siebie brakiem dopingu wlasnie
|