Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
96
02.10.2009, 20:45
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.
elomike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elomike
Znajdź inne posty napisane przez elomike