Temat
:
[9. kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, piątek, 02.10.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline
#
61
02.10.2009, 20:37
Crusi
napisał(a):
Maciek wkoncu odwazniej dobral sklad, na papierze fajnie to wyglada, ofensywne ustawienie, oby przelozylo sie na fajna gre
dokladnie . zobaczymy co to bedzie
Brzeszczot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzeszczot
Znajdź inne posty napisane przez Brzeszczot