Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 02.10.2009, 20:28
Mam jakieś złe przeczucia co do tego meczu. Niby Śląsk nie wygrał od 5 meczów, ale to jest znakomita okazja do przełamania passy. Po drugie nie mamy Sobola, który nawet w słabszej formie był bardzo ważny. Jeżeli nasi piłkarze podejdą do tego meczu z takim samym zaangażowaniem jak do poprzednich meczów, to możemy się przejechać. Jeżeli natomiast zagramy ambitnie i z zębem od pierwszych minut, będziemy stosować wysoki presing i nie rozluznimy się po ewentualnej bramce, to powinno być dobrze.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując