mam pytanie do braci z Wrocka, czy istnieje jakas nadzieja ze dzis zakupie bilet na mecz, w kasie
mialem dopiero jutro byc we Wrocławiu ale sie pozmienialy plany, i bede juz dzis ok 18.. wyjazd sluzbowy ;/.. korzystajac z okazji chetnie bym sie wybral na meczyk
