Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 02.10.2009, 13:15
mam pytanie do braci z Wrocka, czy istnieje jakas nadzieja ze dzis zakupie bilet na mecz, w kasie

mialem dopiero jutro byc we Wrocławiu ale sie pozmienialy plany, i bede juz dzis ok 18.. wyjazd sluzbowy ;/.. korzystajac z okazji chetnie bym sie wybral na meczyk


Odpowiedz cytując