|
Chłopaki Fakt cos szepnal a wy już robicie drake jakby Skorza powiedzial : Tak mam oferte z Leszka.
Wogule nie powinnismy o tym dyskutowac. Sorry ale to sa zwykli szmaciarze - musza cos pisac , z reszta wiekszosc z was o tym dobrze wie. Jak Skorza zdobedzie mistrza to napewno zostanie bo nie beda zmianiac trenera przed Eliminacjami Ligi Mistrzow na swoim stadionie do tego. Jak awansuje do CL albo EL to pewnie dostanie kontrakt tak myślę.
|