Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
1627
02.10.2009, 10:57
Przypominam o kończących się aukcjach na rzecz POMOCY DLA CHŁOPAKÓW
1. Vlepki FC Oświęcim
http://allegro.pl/item753579350_wisl...chlopakom.html
2. koszulka Wisła Kraków
http://allegro.pl/item753583827_wisl...chlopakow.html
Mr. X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr. X
Znajdź inne posty napisane przez Mr. X