Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 02.10.2009, 10:38
sam jestem ciekaw jak to z tym paliwem jest...

Leję V-Power Diesel na Shellu koło M1 i niby zauważyłem, że autko na jednym baku przejezdza mi więcej niż na paliwie z Neste, ALE jestem ciekaw czy są jakieś badania, porównania jakości paliw itd?
Widział ktoś coś takiego w internecie?
Odpowiedz cytując