|
sam jestem ciekaw jak to z tym paliwem jest...
Leję V-Power Diesel na Shellu koło M1 i niby zauważyłem, że autko na jednym baku przejezdza mi więcej niż na paliwie z Neste, ALE jestem ciekaw czy są jakieś badania, porównania jakości paliw itd?
Widział ktoś coś takiego w internecie?
|