|
No niestety ale Mauro nie gra już w Wiśle o nic i to od dłuższego czasu widać.
Na treningach nigdy mu się za bardzo nie chciało ale w ostatnim czasie jego postawa w meczach i po ich zakończeniu jest żenująca.
Największa aktywność wykazuje zapewne sprawdzając terminowość przelewów na swoim koncie.
Co nie przeszkadza mu jednocześnie głosić w wywiadach, że kocha Wisłę.
Niech nikt nie pisze że ma ostatnia szansę udowodnić że jest w Wiśle potrzebny - od dłuższego czasu wiadomo, że jego kontrakt nie będzie przedłużony.
Z drugiej strony Jirsak przy tym ligowym człapaniu po 60-70 minutach nie ma już sił i to być może najbardziej nie pasuje Skorży.
No nic, zobaczymy jak dzisiaj będzie. Z pewnością ciężko.
Dodatkowo Skorża raczej nie może liczyć na Łobodzińskiego, który pewnie tylko się zastanawia czy zostanie we Wrocławiu po meczu czy jeszcze nie.
Także de facto do gry jest 12 zawodników w tym Cantoro.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|