Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 02.10.2009, 09:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
taak
Jirsak - zbawca Wisły
Oczywiście każdy ma prawo uważac kogo chce za najlepszego pilkarza. Nawet Jirsaka.
Ale tekst o "chamstwie ze strony Skorży" (3 posty wyżej) to już mnie rozwala.
Czym sobie Jirsak na cokolwiek zasłużył?
To w Wisle gra się za zasługi? Czy może po to, żeby realizować zadania wzynaczone przez trenera.

Tak, tak wiem: dla kasy, misiu
To jak się przekonać, czy da radę, skoro się go nie wystawia ? A może gra wyglądałaby lepiej, bo 3 pomocników nie jest gwarancją dominacji na boisku. Jirsak ładnie potrafi przyspieszyć grę. Pozostałych dwóch, zwolnić. Jak zazwyczaj gramy 2 "zwalniaczy" to ani środek nie stanowi zagrożenia, ani skrzydła nie chodzą jak powinny.
Skorża czeka na Gargułę, żeby zmienić ustawienie. Najśmieszniej będzie, jak go Jirsak wtedy wyrzuci ze składu

A jeśli chodzi o Kirma, to ja go nie widze niestety na innej pozycji niż lewa pomoc. Gość nie ma dryblingu i te jego łamanie dośrodka to jedyny atut. Coś jak zwód do prawej Łobodzińskiego.
..
Odpowiedz cytując