Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 02.10.2009, 08:17
taak
Jirsak - zbawca Wisły
Oczywiście każdy ma prawo uważac kogo chce za najlepszego pilkarza. Nawet Jirsaka.
Ale tekst o "chamstwie ze strony Skorży" (3 posty wyżej) to już mnie rozwala.
Czym sobie Jirsak na cokolwiek zasłużył?
To w Wisle gra się za zasługi? Czy może po to, żeby realizować zadania wzynaczone przez trenera.

Tak, tak wiem: dla kasy, misiu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując