|
taak
Jirsak - zbawca Wisły
Oczywiście każdy ma prawo uważac kogo chce za najlepszego pilkarza. Nawet Jirsaka.
Ale tekst o "chamstwie ze strony Skorży" (3 posty wyżej) to już mnie rozwala.
Czym sobie Jirsak na cokolwiek zasłużył?
To w Wisle gra się za zasługi? Czy może po to, żeby realizować zadania wzynaczone przez trenera.
Tak, tak wiem: dla kasy, misiu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|