Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.10.2009, 08:03
arti napisał(a):Wyświetl post
Mauro wymęczy rywala przez 60 minut, a potem dzięki Jirsakowi zadamy Śląskowi śmiertelny cios albo i dwa... Żartuję - ważne żebyśmy wygrali, dla mnie może grać nawet MJ na środku ataku.
Dokladnie liczy sie 3 pkt a nie kto bedzie gral, bo tak sie jakiemus kibicowi podoba. Dobro klubu jest wazniejsze od dobra zawodnika.
,
Odpowiedz cytując