Crusi napisał(a):

|
Jesli tak ustawi sklad to bedzie chamstwo ze strony Skorzy, bo co jak co ale ostatnim meczem Jirsak troszke bardziej zasluzyl sobie na gre niz Mauro...
|
Mauro wymęczy rywala przez 60 minut, a potem dzięki Jirsakowi zadamy Śląskowi śmiertelny cios albo i dwa...

Żartuję - ważne żebyśmy wygrali, dla mnie może grać nawet MJ na środku ataku.