Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 02.10.2009, 07:46
Crusi napisał(a):Wyświetl post
Jesli tak ustawi sklad to bedzie chamstwo ze strony Skorzy, bo co jak co ale ostatnim meczem Jirsak troszke bardziej zasluzyl sobie na gre niz Mauro...
Mauro wymęczy rywala przez 60 minut, a potem dzięki Jirsakowi zadamy Śląskowi śmiertelny cios albo i dwa... Żartuję - ważne żebyśmy wygrali, dla mnie może grać nawet MJ na środku ataku.
Odpowiedz cytując