[quote=A jeśli uważasz że lepiej żeby Wisła ściągnęła czeskiego dziada z Polonii Bytom niż inwestowała w młodzież, to nie mam co z tobą dyskutować.

[/quote]
ten czeski dziad jak Ty nazywasz Bazika, na razie statystykami przewyższa jakby nie było naszą "czeską nadzieje"
Zresztą nie ma sensu z Tobą w ogóle dyskutować, ja mam swoje zdanie i Ty...