Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3960
Stary 01.10.2009, 19:25
[quote=A jeśli uważasz że lepiej żeby Wisła ściągnęła czeskiego dziada z Polonii Bytom niż inwestowała w młodzież, to nie mam co z tobą dyskutować. [/quote]

ten czeski dziad jak Ty nazywasz Bazika, na razie statystykami przewyższa jakby nie było naszą "czeską nadzieje"

Zresztą nie ma sensu z Tobą w ogóle dyskutować, ja mam swoje zdanie i Ty...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując