Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
damianos
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
90
01.10.2009, 18:17
Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie
damianos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damianos
Znajdź inne posty napisane przez damianos