Wyświetl pojedynczy post
damianos
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 01.10.2009, 18:17
Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie