Kajtek napisał(a):

|
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.
|
i do tego to zmierza, najpierw sie pokazac, coraz wiekszej rzeszy ludzi uswiadomic ze cos takiego istnieje, zaciekawic, i za jakis czas szarpnąc sie na cos ogromnej skali, dla rozrywki, nie po to bys mial jeden z drugim co krytykowac