Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.10.2009, 17:56
Kajtek napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.
i do tego to zmierza, najpierw sie pokazac, coraz wiekszej rzeszy ludzi uswiadomic ze cos takiego istnieje, zaciekawic, i za jakis czas szarpnąc sie na cos ogromnej skali, dla rozrywki, nie po to bys mial jeden z drugim co krytykowac
Odpowiedz cytując