PhantomRanger napisał(a):

Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.
|
A nie była to przypadkiem FIFA 09 (albo i jeszcze wcześniejsza)?
MatMario napisał(a):

Na pewno po tyle na konsole?
Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej?
