Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 01.10.2009, 17:35
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.
A nie była to przypadkiem FIFA 09 (albo i jeszcze wcześniejsza)?

MatMario napisał(a):Wyświetl post
emipk saturn 149
Na pewno po tyle na konsole?


Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE