Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline
#
77
01.10.2009, 10:22
Pewnie widział, ale nie w Wiślackiej tylko "normalnej" wersji, która dostępna jest z "lewych" źródeł już od 26.09, tylko oficjalnej premiery brak
GJ1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GJ1906
Znajdź inne posty napisane przez GJ1906