Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 01.10.2009, 10:22
Pewnie widział, ale nie w Wiślackiej tylko "normalnej" wersji, która dostępna jest z "lewych" źródeł już od 26.09, tylko oficjalnej premiery brak