http://www.sport.pl/pilka/1,70993,70...us_trzech.html
Pewnie skonczy sie jak zawsze: burzą w szklance wody

Trener zostanie bo nie ma kandydata.Niech wezmą tego Irlandczyka, ktory sie tak zna na pokskiej piłce , że obiecał nam awans na Euro 2012 w przypadku objęcia kadry
