Marsylia nieźle zaczeła, mieli sytuacje mogli prowadzić. Generalnie mecz mógł sie podobać. Później granie z Realem cios za cios musiało sie tak skończyć ale co mieli do stracenia. Dostali trójke ale jak dla mnie wrażenie zostawili po sobie naprawde fajne. Real gra dobrze ale z kim oni narazie grali

Mam na myśli i CL i La Liga