Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 30.09.2009, 22:05
śmieszne jest to że pracujący w WŚ ani me ani be, nic nie wiedzą a do premiery dwa dni.

Logicznie myśląc prócz okładki nie będzie żadnego bonusu, w przeciwnym razie byłoby jakieś info.