Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline
#
11475
30.09.2009, 21:22
Mógłby ktoś być taki miły i zapodać kod do Avasta
? priv, please
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
palon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palon
Znajdź inne posty napisane przez palon