Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11471
Stary 30.09.2009, 20:37
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Zapisując się jutro na egzamin łączony na prawko jak długo powinienem czekać na egzamin?
Pewnie około 2tyg. chyba ze bedzie jakis termin za 2 dni wolny. mi sie tak zdarzyło, ale jak nie umiesz teorii dobrze to nie spiesz sie.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując