Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
kamikaze
Member
Od: 02.2009
Offline
#
72
30.09.2009, 20:16
MatMario
napisał(a):
Zaraz wymyśla cenę 250zł za wersje na xboxa ps3 i się skończy zajebistość tej gry...
Obyś się mylił
Niektóre sklepy internetowe już powysyłały wczoraj grę więc powinna być w terminie.
kamikaze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamikaze
Znajdź inne posty napisane przez kamikaze