Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 30.09.2009, 19:40
Śląsk - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Boguski
Bramki: Jirsak, Małecki, Diaz