|
miszcz ortografji
Offline
|
#3809

30.09.2009, 17:10
|
AYALA napisał(a): 
Idzie pedofil do nieba ,staje przed bramą a tam i sw Piotr ;
-czego tu szukasz zwyrodnialcu jeden,poszedł do piekła!!
Pedofil na to:
-ja nie do Ciebie stary dziadu, ja do dzieciatka Jezus.
|
hehehhehe 
|
|