Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.09.2009, 16:07
kristos napisał(a):Wyświetl post
Bo co innego jest wygrać z Wisłą a co innego z jakimiś "ogórami",tak przynajmniej wieść gminna niesie.
A co nie zauważyłeś ostatnio minimalizmu w grze Wisły ?


No bo zawsze wygrac z kims lepszym ma wiekszy wydziwek niz wygrac z kims slabszym

W pilce zauwazcie kazdy wyzwala dodatkowe poklady energii,itd jesli przyjdzie mu pokazac sie ze da rade walczyc z kims kto z gory uwazany jest za faworyta.my tak mamy w pucharach ,(no ale nie w tej edycji ...).

W kazdym razie nie lczcie ze "slaby " Slask odpusci czy cos.Mobilizacja musi byc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując