Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3321
Stary 30.09.2009, 15:06
Dziś na Szewskiej mijałem Patryka Małeckiego,mimo ze nei mialem z nim okazji nigdy rozmawiać ,na moje pozdrowienia ,odwazejmnił uśmiech ,czyli w sumie spoko gość bo skumał ,że chodzi o Wisełke .
Odpowiedz cytując