Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.09.2009, 12:01
Slask ostatnio gra beznadziejnie, niewiele lepiej niz Odra czy Arka i to moze byc nasz najwiekszy atut w tym meczu. Zestawienie pomocy na pewno bedzie niestandardowe ale jak nasi nie przejda obok meczu, zagraja pressingiem to Slask powienien tylko wykopywac pilki do przodu.
DysoN
Odpowiedz cytując