Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4759
Stary 30.09.2009, 11:27
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie, może głupie ale jednak nie znam odpowiedzi na nie. Czy po zakończeniu budowy i oddaniu obiektu będzie można wejść na trybuny, pochodzić i porobić zdjęcia na zapleczu? Czyt też będzie to w jakiś sposób ograniczone (np. tylko do muzeum, sklepu klubowego, czy też restauracji, a na trybuny już nie)? Pytam o dni między meczami dajmy na to we wtorek o 10:00 rano.
Podbijam, ktoś się orientuje, czy są zaprojektowane takie miejsca na zapleczu trybun, że przychodząc w dzień "bezmeczowy" do sklepu czy restauracji będzie można zajrzeć "do środka" stadionu?
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując