możecie się śmiać, ale za ch. nie rozumiem
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=219
interesuje mnie po prostu bilet ULGOWY na wszystkie linie - Krk i miejscowości przygraniczne na 1 miesiąc
wychodzi mi SIEĆ - 74 złote, ale wyżej jest jakieś
" Cennik biletów okresowych ulgowych miejskich - dla osób nabywających bilet kolejny raz i którym nie przysługuje ulga gminna i ustawowa " ?
i ile kosztuje wyrobienie takiej karty ze zdjęciem ? I ile kosztuje wyrobienie tej karty miesięcznej, co to w automatach można doładowywać ją ?