Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.09.2009, 11:11
Kozacka ta okładka. Ciekawe czym będzie się różnić ta wersja od zwykłej (od środka) i czy nie będzie żadnych komplikacji w graniu przez neta w obie wersje...