Ja już wolę Jirsaka na środku pomocy, niż Jopa na środku obrony
Cytat:
|
Jedyne co w tej chwili bardzo boli to nasza marna ławka...
|
Może wreszcie Skorża da pograć komuś z ME? Właśnie takie sytuacje kreują talenty.
Pamiętam wejście np Małeckiego w meczu z Cracovią, zremisowanym 1-1.
W tym sezonie, co mistrzem była Legia...