Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.09.2009, 11:09
Ja już wolę Jirsaka na środku pomocy, niż Jopa na środku obrony

Cytat:
Jedyne co w tej chwili bardzo boli to nasza marna ławka...
Może wreszcie Skorża da pograć komuś z ME? Właśnie takie sytuacje kreują talenty.
Pamiętam wejście np Małeckiego w meczu z Cracovią, zremisowanym 1-1.
W tym sezonie, co mistrzem była Legia...
Odpowiedz cytując