Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 30.09.2009, 10:45
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=857&page=59

Pousuwajcie wpisy typu "Rzeszowianów" i rozkminę czy Resovia bluzgała wspomagając ŁKS, bo wstyd.
TRÓJKOLOROWE BRONOWICE
Odpowiedz cytując